Spotkanie kobiet. W poszukiwaniu tego, co ukryte najgłębiej.

Serdecznie zapraszamy na kolejne Spotkanie Kobiet. Odbędzie się 13 stycznia o godz. 16:30.

Pierwsza część spotkania nosi tytuł: „Spotkanie kobiet. W poszukiwaniu tego, co ukryte najgłębiej”.
Druga część, warsztatowa, rozpocznie się ok. 18:00. Poprowadzą ją panie z Ogrodu na Skraju Lasu. Opowiedzą o ziołach typowych dla różnych kobiecych spraw i dolegliwości. Będzie okazja, by pokosztować ziołowych naparów oraz samodzielnie wykonać ziołowy peeling lub sól do kąpieli. Obecność prosimy potwierdzić u Izabeli Sikory pod nr 695 915 834 lub przez Messengera. To z uwagi na potrzebę przygotowanie odpowiedniej ilości materiałów warsztatowych,

Między nami kobietami.

Same prowadzące tak na to spotkanie zapraszają.
„Między nami kobietami” to inspirujący czas w kobiecym gronie. Chcemy, żebyście razem z nami odkrywały piękno ziół i kwiatów rosnących w ogrodzie, na łące i w lesie. W trakcie spotkania opowiemy o kobiecych ziołach, wykorzystywanych do codziennej pielęgnacji skóry. Każda uczestniczka przygotuje ziołową sól do kąpieli albo peeling do ciała, który zabierze ze sobą do domu. Będziemy częstować Was ziołowymi naparami m.in. z koniczyny czerwonej, krwawnika, nagietka i pokrzywy oraz ciasteczkami z lawendą i pokrzywą. Wszystkie kwiaty i zioła, którymi Was częstujemy i które wykorzystujemy do przygotowania naparów i kosmetyków, zbieramy i suszymy samodzielnie.
Może uda nam się zarazić Was miłością do kwiatów, ziół i naturalnego wspomagania zdrowia?

O tym co nam w duszy gra…

Spotkanie poprowadzą Marta i Ania z Ogrodu na skraju lasu.
To wyjątkowe miejsce położone w Siedlicach koło Polic. Spotykają się tu głównie kobiety. W przepięknym otoczeniu lasu, otulone zapachami ziół i kwiatów odpoczywają, rozmawiają, wzajemnie się inspirują i celebrują ważne chwile. W trakcie cyklicznych spotkań rozmawiają o tym, co im w duszy gra, rozwijają swoje pasje, przygotowują naturalne kosmetyki do domowego SPA. Ogród na skraju lasu to również przestrzeń, gdzie odbywają się imprezy okolicznościowe – wieczory panieńskie, baby shower, urodziny dla dorosłych i dzieci. Jest to również miejsce warsztatów przyrodniczych dla przedszkolaków.

Z miłości do ogrodu.

Ania to dyplomowana zielarka-fitoterapeutka, która nieustannie pogłębia swoją wiedzę i pasję do naturalnych metod wspomagania zdrowia i urody. Prywatnie jest grafikiem oraz miłośniczką pieczenia ciast inspirowanych naturą. Jest mamą 4-letniego Aleksandra, co dodaje jej motywacji w dążeniu do zdrowia i równowagi.

Marta z miłości do ogrodu i pragnienia dzielenia się swoim kawałkiem nieba na ziemi zainicjowała spotkania w Ogrodzie na skraju lasu. Spotkania stały się przestrzenią, gdzie przy pysznej kawie i cieście kobiety dzielą się swoimi pasjami, inspirują się i wspierają, spędzają kreatywnie czas. Marta prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieci, uwielbia spacery po górach i gry planszowe.

Zapraszamy w sobotę, 13 stycznia, na godz. 16.30 do sali parafialnej przy ewangelickim Kościele Świętej Trójcy w Szczecinie.

Poprzednie Spotkanie Kobiet dotyczyło dróg do wolności.