Sobota, 25.11; 16:30-spotkanie w kręgu, z ks.Izabelą Sikorą; 18:00-warsztaty „Uwolnij głos”, z Alicją Piotrowską.

I część spotkania, godz. 16:30 – zapraszamy wszystkie chętne kobiety!

W pierwszej części spotkania w kręgu, poruszony zostanie temat: „W poszukiwaniu wewnętrznego głosu”. Poprowadzi je ks. Izabela Sikora, a rozmawiać będziemy o intuicji, o poszukiwaniu głosu Miłości, który może przemawiać przez nas i w nas oraz o tych wszystkich sytuacjach, z powodu których nie słuchamy tego głosu lub nasz głos jest nam zabierany.

II część spotkania, godz. 18:00 – ze względów organizacyjnych na tę część spotkania obowiązują zapisy u Izabeli Sikory: tel. 695 915 834 lub przez massengera

W drugiej części spotkania odbędą się warsztaty: „Uwolnij głos”, prowadzone przez Alicję Piotrowską.
„Podczas warsztatów zachęcam do wsłuchania się w informacje, które płyną z naszego ciała. Impulsów, odczuć, emocji, uczuć, nastrojów. Niektóre z nich będą źródłem przyjemności inne przyniosą poczucie dyskomfortu. Wszystkie one są o tym co u nas słychać. Jeśli dopuścimy je do głosu i zrobimy w swoim życiu miejsce dla nas samych, to znajduje się również przestrzeń na nasz zewnętrzny, słyszalny, dźwięczny głos. Fundamentalnym założeniem tych warsztatów jest przekonanie, że droga do cieszenia się ekspresją własnego głosu prowadzi przez czułość i szacunek do ciała. Głos jest podstawowym narzędziem komunikacji, wyrażania potrzeb, ekspresji emocjonalnej, kreatywności i manifestowania wewnętrznej siły. Każdy ma do niego prawo”.

Nie zapomnij:
– ubrać się wygodnie, tak żeby ubranie jak najmniej uciskało i nie krępowało ruchów
– zabrać wodę do picia

Alicja Piotrowska o sobie. „Jestem uczestniczką wielu warsztatów wokalnych, śpiewam od zawsze, eksploracja mojego własnego głosu jest dla mnie źródłem samoświadomości. Jednym z głównych impulsów do odkrywania głosu poza ramami powszechnie rozumianego „śpiewania” była praca nad spektaklem AUTOBUS RE//MIX Teatru Strefa Ciszy (byłam częścią zespołu od 2008 r.), gdzie głos pełnił ważną i nietypową rolę. Najbardziej naturalnym sposobem ekspresji wokalnej jest dla mnie improwizacja”.
Projekty: Instalacja słowno-muzyczna (#12 Tupot Poetycki), Come Down To Earth Orchestra prowadzona przez Marka Chołoniewskiego (13th Mózg Festival), Otwarcie wystawy „True Romance” Dominiki Olszowy i Cezarego Poniatowskiego (Galeria Zona), Instalacja „Róża” Aleksandry Łukaszewicz (Galeria WL4 – Mleczny Piotr)
Nauczyciele: Ewa Nawrot (Art Of Voice Studio), Barbara Ciemięga, Barbara Wilińska, Olga Szwajgier, Justyna Jary, Michał E-Shu Szerląga (Esensja Głosu), Imre Peemot, Katarzyna Broda-Firlej.