„O czym śpiewa Twoja dusza?”to temat tegorocznych rekolekcji pasyjnych dla kobiet w Karpaczu.
 
 
Aktualizacja 18.03.2024
 

Diecezjalne Rekolekcje Pasyjne dla Pań w Karpaczu pn.  „O czym śpiewa Twoja dusza?” odbyły się w dniach 16-17 marca br. w Ośrodku „Przy Lesie” w Karpaczu. Prowadziła je p. Monika Cieślar z Ustronia.
W czasie spotkania rozważanie wygłosiła ks. Marta Zachraj – Mikołajczyk z Wrocławia. Śpiew na rekolekcjach prowadziła p. Agnieszka Kupska ze Szczecina, a organizacją rekolekcji zajęła się p. pastorowa Bogusława Pech.

Uczestniczki odwiedził ks. bp Waldemar Pytel, przekazując pozdrowienie.

W czasie niedzielnego nabożeństw prowadzonego przez ks. proboszcza Edwina Pecha, kazanie wygłosiła radca Rady Diecezjalnej p. diakon Lucyna Żak ze Świdnicy.
W rekolekcjach wzięło udział 60 pań z większości parafii diecezji wrocławskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego.
 
 
Publikacja 20.02.2024.
 
 
W dniach 16-17 marca br. (sobota-niedziela) odbędą się w Karpaczu Diecezjalne Rekolekcje Pasyjne dla Kobiet. Temat tegorocznego spotkania brzmi: „O czym śpiewa Twoja dusza?” Zajęcia poprowadzi Monika Cieślar.
 
W programie znajdą się rozważania i refleksje, sesje warsztatowe, zajęcia twórcze, wspólne posiłki, czas na spacer, rozmowy i integrację oraz nabożeństwo w kościele Wang.
 
Rekolekcje odbędą się w Ośrodku Wypoczynkowym „Przy lesie” w Karpaczu, ul. Spokojna 1 http://www.owprzylesie.eu/. Ich organizatorem jest Parafia Ewangelicko – Augsburska Wang.
 
Koszt dla uczestniczek wynosi 200 zł. Udział w rekolekcjach prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej w Szczecinie lub ks. Sławomirowi Sikorze.