23 kwietnia 2017 w Lasku Arkońskim odbył się XI Ekumeniczny Bieg Charytatywny.  W tym roku biegaliśmy pod hasłem „Biegnij dla Victorii”, dla dziewczynki która urodziła się z obustronną deformacją nóg. Jedyną szansą na uratowanie nóg Victorii przed amputacją jest kosztowna operacja.  Udało nam się zebrać 5 924,00 zł. Bardzo dziękujemy!

W biegu na 200 m brało udział ok. 40 maluchów (do 7 lat), w biegu na 1 700 m – 25 zawodników (szkoła podstawowa), w biegu na 5 km – 137 zawodników w tym: UWAGA 70 kobiet i 67 mężczyzn.

Najlepsi otrzymali nagrody, wśród pozostałych uczestników rozlosowaliśmy upominki. Każdy uczestnik biegu na 200 metrów otrzymał „pluszaka”.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim wspaniałym współorganizatorom biegu i ludziom oraz instytucjom, dzięki którym mogliśmy zorganizować imprezę bez żadnych (żadnych czyli 0,00 zł) kosztów organizacyjnych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu za udział, obecność, dobrą, życzliwą atmosferę i przekazane przez Was pieniądze na leczenie Victorii. Mamy nadzieję, że spotkamy się jesienią na XII Ekumenicznym Biegu Charytatywnym.
Niech Wam Pan Bóg błogosławi!