Mamy nadzieję, że 71. Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie będzie  dla wszystkich ważnym wydarzeniem, mimo że po raz pierwszy w jego historii odbędzie się tylko online. Jednak chcemy, by tak, jak do tej pory, był to czas doświadczania Bożego pokoju, miłości i akceptacji, kształtowania swojej wrażliwości w relacjach z innymi, i rozwoju duchowego.

71. Tydzień Ewangelizacyjny zostanie zainaugurowany transmisją nabożeństwa w niedzielę 5 lipca, o godz. 10.00. Kazanie wygłosi Biskup Kościoła Jerzy Samiec. O godz. 16.00 rozpoczną się pierwsze seminaria/webinaria, a o godz. 19.00 spotkanie ewangelizacyjne. W dniach 6 – 11 lipca transmitowane będą o godz. 10.00 wykłady biblijne, o 11.30 programy dla dzieci, o 16.00 i 17.00 seminaria/webinaria, o 19.00 spotkania ewangelizacyjne. Od 8 lipca o 20.30 dodatkowo zapraszamy na programy #młodzi dla nastolatków 12+

Ksiądz Sławomir Sikora tak wspomina swoje uczestnictwo w TED:
„Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, na Śląsku Cieszyńskim, to co roku wspaniała uczta duchowa, na której wzrastałem będąc dzieckiem i nastolatkiem. Mam sentyment do tego wydarzenia. W 2015 roku prowadziłem poranne wykłady. W tym roku wszystko tylko i wyłącznie on line. To duża strata dla stałych uczestników, ale i szansa dla tych, którzy chociażby ze względu na odległość, nie brali dotąd udziału. Zachęcam gorąco. Program dla dzieci, dla młodzieży, wykłady, seminaria i ewangelizacje…”
…a tak zapowiada swój udział w tym roku:
„12 lipca, czyli na sam koniec, będę miał przywilej opowiedzieć Wam o ludzkim sercu. Zapraszam!”