W niedzielę, 6 stycznia, po nabożeństwie z okazji Święta Epifanii, w musicalu bożonarodzeniowym pt. „Nauczmy się żyć obok siebie” wystąpiły dzieci i młodzież z naszej parafii. Młodzi po raz kolejny zachwycili publiczność grą aktorską, śpiewem i ponadczasowym przekazem. Scenariusz do przedstawienia napisała dk. Izabela Sikora, a oprawę muzyczną, pod kierunkiem i opieką wokalną  Agnieszki Kupskiej, przygotowały uczennice klasy szóstej, które  wybrały piosenki będące kanwą dla scenariusza. Trudnego zadania reżyserii przedstawienia podjęły się Małgorzata Przybylska i Katarzyna Luc. Po spektaklu był Mikołaj z prezentami. Wszyscy powitali go z entuzjazmem.     

W piątek 11 stycznia w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne Spotkanie Czterech Świec. Parafię ewangelicką reprezentowały dzieci z musicalem ,, Nauczymy się żyć obok siebie”. Słowa pozdrowienia wygłosił ks. Sławomir Sikora, zaś świecę w imieniu ewangelików zapaliła Patrycja Smolczyńska. Spotkania czterech świec zawsze są wspaniałym doświadczeniem, gdyż  przed ogromną publicznością możemy opowiadać o sensie przyjścia na świat Jezusa Chrystusa.

W czwartek 17 stycznia grupa starszych dzieci pod opieką diakon Izabeli Sikory, ze spektaklem ,,Nauczmy się żyć obok siebie” wyruszyła do Tanowa, do naszych „starych” znajomych z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Nasza młodzież wystąpiła tam przed niezwykłą publicznością. Dla wszystkich był to cudowny, budujący czas. Po przedstawieniu dzieci z ośrodka wraz z wychowawcami przedstawili własną wersję odpowiedzi na pytanie, skąd w polskiej tradycji wzięli się kolędnicy. Potem było wspólne kolędowanie, czas który łączy, buduje wspólnotę – duchową i emocjonalną. Było pięknie i wzruszająco

W niedzielę, 20 stycznia, podczas nabożeństwa, dzieci i młodzież z naszej parafii  złożyli swoim babciom i dziadkom serdeczne życzenia z okazji ich święta!