Moi Drodzy,
jak widzicie, sprawa jest bardzo dynamiczna. W poprzednim ogłoszeniu zachęcałem Was do pozostania w domach w niedzielę i organizowania nabożeństw domowych. Po dzisiejszym ogłoszeniu stanu zagrożenia epidemicznego, jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe niedzielne i tygodniowe nabożeństwa. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. To jest ograniczenie, którego sobie nie byliśmy w stanie wcześniej wyobrazić.
Jednocześnie zachęcam nas wszystkich, abyśmy otworzyli się na „nowe”, które jest nam dane doświadczać. Zachęcam do domowych nabożeństw, wspólnych rodzinnych modlitw i studiowania Słowa Bożego, dobrego, błogosławionego spędzania czasu w naszych domach.
Mam nadzieję, że w tym szczególnym czasie doświadczymy bliskości Boga, Jego troski i pokoju. Może to być czas, w którym przeżywać będziemy szczególną bliskość drugiego człowieka we wspólnocie. Mimo że nie będzie nam dane spotykać się na jakiś czas, to możemy wzajemnie modlić się o siebie. Pamiętacie? Kiedyś mieliśmy ustalone, że w sobotę o 21.00 w naszych domach łączymy się w modlitwie. Warto przypomnieć sobie tę tradycję.
Jak pisałem w poprzednim wpisie, jesteśmy do Waszej dyspozycji: 609 912 878.

Pozdrawiam Was, życząc Bożego pokoju
Wasz brat w Chrystusie
ks. Sławomir Sikora