W dniu 19 czerwca rodzinnym nabożeństwem zakończyliśmy rok szkolny 2021/22. Pełni wdzięczności za to, co za nami i radości na zbliżający się odpoczynek, podsumowaliśmy naszą tegoroczną pracę. Dzieci otrzymały świadectwa, dyplomy i nagrody! Serdeczne podziękowania za piękną całoroczną pracę z nimi, przyjęli od całego Zboru, nauczyciele i opiekunowie.  Dziękujemy!
O byciu obciążonym, lekkim jarzmie i prawdziwym poczuciu wartości, którego nie wyznaczają oceny na świadectwie, opowiedzieli w szczególnym, dialogowym kazaniu: ks. Sławomir Sikora i animowany w jego rękach, dobrze znany dzieciom … kurczak Kubuś. Kazanie zostało przyjęte entuzjastycznie, tak przez dzieci, jak i dorosłych, i nagrodzone brawami.
Nabożeństwo połączone było także z konwersją, czyli oficjalnym wstąpieniem do naszego Kościoła. Naszemu Bratu życzymy wiele Bożego błogosławieństwa i poczucia bliskości naszej wspólnoty!
Po nabożeństwie miał miejsce rodzinny piknik z atrakcjami dla najmłodszych! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jego organizację i przygotowanie!