Igor Skawiński, miłośnik podróży i fotograf, będzie gościem  Międzypokoleniowego Ewangelickiego Klubu Dyskusyjnego w niedzielę, 14 października. Podróżnik opowie o czymś wyjątkowym i niezwykłym: Festiwalu Mrozu w Jakucji, a także o  syberyjskiej wiosce Ojmiakon – najzimniejszym, zamieszkałym przez ludzi miejscu na Ziemi.
Spotykamy się po nabożeństwie, ok. 11.15 w sali parafialnej.

Październikowe spotkanie jest drugim po wakacyjnej przerwie. We wrześniu mieliśmy okazję wysłuchać prelekcji Katarzyny Luc o kobietach w Kościele Ewangelicko – Augsburskim w RP na przestrzeni lat.

Comiesięczne posiedzenia Klubu to okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi, którzy z pasją potrafią przekazać wiedzę, opowiedzieć o swoich przeżyciach, przemyśleniach, doświadczeniach. Organizatorem klubowych spotkań jest Komisja Diakonijna przy naszym Kościele, wspierana z sympatią i zaangażowaniem przez wiele innych osób. Niektórzy przynoszą nawet coś słodkiego do kawy i herbaty, czym zasługują sobie na szczególną wdzięczność Klubowiczów i ich gości.

Spotkanie w najbliższą niedzielę, jak każde Międzypokoleniowego Ewangelickiego Klubu Dyskusyjnego, ma charakter otwarty. Zapraszamy!