Nabożeństwa w czasie adwentu
W okresie adwentu niedzielne nabożeństwa odbywają się, jak zwykle – w kościele, o godz. 10.00. Są one również transmitowane on-line, a następnie, jako nagrania – dostępne na You Tube naszej Parafii

Zapraszamy na adwentowe czuwanie.
W tym roku, podobnie jak rok temu, zamiast w adwentowych nabożeństwach tygodniowych, które zwyczajowo odbywały się w wirydarzu naszego Kościoła,  bierzemy udział w  adwentowym czuwaniu. Spotykamy się we wtorki, w Kościele, w godzinach między 18.00-19.00. Jest to czas na czytanie psalmów, krótkie rozważania, modlitwę. Spotkania wypełnione są muzyką organową, śpiewem i niezwykłym klimatem spowitego w półmroku, oświetlonego świecami kościoła.
Każdy może przyjść… na cały czas rozważania, na kwadrans lub na krótką chwilę i wyjść w dowolnym momencie… Nasz Kościół jest otwarty dla i na każdego, kto potrzebuje Boga, modlitwy, ciszy, wytchnienia, nadziei.

Zapraszamy wszystkich, którzy poczują takie pragnienie. Nie trzeba być członkiem parafii ewangelickiej, by czuć się zaproszonym.
Będziemy na Was czekali przy świecach wieńca adwentowego w każdy wtorek, z nadzieją wzajemnego ubogacania się. Zapraszamy!
 
diakon Izabela Sikora, ksiądz Sławomir Sikora